Par mums
seko mums

 

ZGI Capital ir fondu vadības uzņēmums, kurš savu darbību uzsāka 2005.gadā un līdz šim ir pārvaldījis trīs fondu paaudzes - "ZGI fonds", "ZGI-2" un pašlaik pārvalda riska kapitāla fondu "ZGI-3". Patreiz tiek gatavots nākamās paaudzes riska kapitāla fonds "ZGI-4"."

ZGI fonds" tika izveidots valsts atbalsta programmas "Riska kapitāla finansējums maziem un vidējiem uzņēmumiem" ietvaros un ar mērķi atbalstīt Latvijas uzņēmējus, kuriem pietrūka pašu līdzekļi biznesa uzsākšanai un attīstībai. "ZGI Fonds" kopējais apjoms sastāda 7,4 milj. EUR. Mūsu investoru lokā ir vairāk kā 15 Latvijas un ārvalstu privātie investori, institucionālie investori tajā skaitā Attīstības finanšu institūcija "ALTUM", SEB grupa, Pirmais Slēgtais Pensiju Fonds kā arī Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

 

2011.gada pavasarī ZGI Capital veica savu pirmo investīciju "ZGI-2" ietvaros. Darbības modelis paredzēja katram no apstiprinātajiem projektiem piesaistīt privātos līdzekļus, lai veiktu attiecīgus ieguldījumus.

2013.gada augustā ZGI Capital sadarbībā ar ALTUM izveido fondu "ZGI-3". Kopējais fonda apjoms ir virs 10 milj. EUR. ZGI-3 fonda ietvaros veiktas 23 investīcijas.

 

 

ZGI Capital